Produkujemy maszyny
i urządzenia dla przemysłu spożywczego. Nasze
urządzenia pracują - z bardzo dobrymi rezultatami - w wielu zakładach na terenie całego kraju.
Dekoratorki cukiernicze serii DEKOR
Dekoratorki cukiernicze przeznaczone są do nakładania marmolady i kremów na uformowane ciastka. Stanowią wyposażenie komplementarne z maszynami typu "Multidrop", "Tornado", "Mimag" itp. Prezentowane urządzenia "widzą" ciastka i nie nakładają nadzienia na puste pola. Pracują z duża dokładnością i wydajnością. Dawka dozowanego produktu podlega regulacji. Są bardzo proste w obsłudze i łatwe w utrzymaniu wysokiej czystości. Zastosowanie w produkcji pozwala osiągnąć większą wydajność i zminimalizować wkład pracy ludzkiej oraz podnieść jakość i powtarzalność wyrobu gotowego. Dekoratorka może pracować jako samodzielne urządzenie z dziewięcioma końcówkami dozującymi (wersja standardowa), bądź jako wyposażenie linii produkcyjnej (wykonywana pod konkretne potrzeby inwestora).


Przykłady wykonań:


Samodzielne urządzenie
z dziewięcioma końcówkami
dozującymi

Przykład zastosowania
w linii produkcyjnej
 

Dekoratorka do pracy
w linii lub jako urządzenie
samodzielne

Nadziewarka cukiernicza ręczna


Nadziewarka cukiernicza przeznaczona jest do nadziewania marmoladą, konfiturami bądź kremami produktów cukierniczych takich jak np. pączki, ptysie, rogaliki po wypieku. Jest bardzo prosta w obsłudze i łatwa w utrzymaniu idealnej czystości.Elektromagnetyczny dozownik płynów


Elektromagnetyczny dozownik płynów przeznaczony jest współpracy z liniami produkcyjnymi (np. maszynami typu BTK), lub może stanowić samodzielne urządzenie. Stanowi wyposażenie komplementarne z dozownikiem produktów pastowanych BDP-22.


Z dużą dokładnością i wydajnością może nalewać wszelkie płyny niegazowane. Dozownik składa się z dwóch integralnych zespołów, jakimi są urządzenie dozujące oraz sterujące. Wykonany jest w całości z wysokogatunkowej stali kwasoodpornej i nierdzewnej. Nie posiada gwintów, uszczelnień technicznych itp., wymagających demontażu do mycia, co czyni go urządzeniem prostym w obsłudze i łatwym w utrzymaniu idealnej czystości. Jest w pełni bezpieczny, nie posiada żadnych elementów mechanicznych mogących stanowić jakiekolwiek zagrożenie. Sterowanie napięciem bezpiecznym 24V. W okresie eksploatacji nie wymaga konserwacji.

Ponadto nasza firma świadczy również usługi serwisowe a w ofercie znajdziecie Państwo urządzenia wykonywane na Wasze specjalne zamówienie takie jak np. nadziewarki cukiernicze przemysłowe, komory garownicze, pakowaczki tunelowe, krajalnice i wiele innych.